Seznam dětí LDT SLUNCE 2019

Astrbel

Vedoucí: Terezka a Áňička (Jídloluxa a Majestátix)

Kvapilová Valerie

Freslová Vendula

Pačinková Adriana

Malá Vanessa

Gregorová Štěpánka

Dřímalová Tereza

Hemská Tereza

Červová Kristýna

Kortusová Lucie

Filipská Markéta

Gregorová Barbora

 

Keltky

Vedoucí Jirka (Drobek) a Kamila (Automatix a Zapomětlix)

Teltcherová Alžběta

Šubrtová Marie

Černá Anežka

Bartáková Dominika

Pačovská Anna

Houdová Sofie

Vilhelmová Klára

Mašková Antonie

Urbanová Šárka

 

Vtiperixy

Vedoucí Martin ( Trubadix)

Kvapilová Rozálie

Titzová Amálie

Potměšilová Michaela

Martinská Amélie

Žolnierčíková Karla

Žolnierčíková Rebeka

Ungerová Eliška

Vintrová Markéta

Kortusová Marie

Valešová Veronika

 

Iriny

Vedoucí Honza ( Brutus )

Sadílková Adriana (od víkendu)

Dřímalová Denisa

Rédlová Johana

Froňková Kristýna

Šubrtová Monika

Novotná Kristýna

Mecková Nikola

Vrbová Adéla

Žitková Zuzana

Lukovská Natálie

 

Galští válečníci

Vedoucí Kuba K. a Bára (Zničehonix a Barafix)

Unger Matěj

Sova František

Vilhelm František

Švec Marek

Licek Marek

Lanžhotský Denis

Zajíček Lukáš

Javůrek Matyáš

Gašparik Šimon

 

Kopřiváci

Vedoucí Péťa a Kuba V. (Ignorix a Apendix)

Řezníček Jan

Daška Ondřej

Malý Antonín

Sedláček Tadeáš

Klubal Matyáš

Krejza Matěj

Lukovský Maxim

Vajdík Eda

 

Xanové

Vedoucí Jirka K. (Komiksomix)

Licek Martin

Bohm Vojtěch

Paluska Matěj

Švanda David

Novotný Filip

Mašek Jakub

Chuchel Mikuláš

Chuchel Alexandr

Jirák Jan

Vajdík Josef

Seznam přihlášených dětí na LDT SLUNÍČKO 2019

Seřazeno podle ABCdy, stav ke dni 12.08.2019 (20:00)

  1. Böhmová Eliška
  2. Daška Jan
  3. Doležalová Anna
  4. Doležalová Natálie
  5. Doricová Eliška
  6. Doricová Jana
  7. Franková Adéla
  8. Goldberg Daniel
  9. Gregorová Barbora
  10. Hůrka Daniel
  11. Kmochová Leontýna
  12. Korábová Kamila
  13. Novotná Laura
  14. Nytlová Adéla Pavla
  15. Řezníčková Anna
  16. Santorclová Mia
  17. Schwarz Antonín
  18. Sládková Viktorie
  19. Straka Ondřej
  20. Šafrová Míša
  21. Štěpánek Jakub
  22. Tomášková Kateřina
  23. Tomášková Lucie
  24. Zelený Vojtěch

Seznam přihlášených účastníků na TRD SLUNEČNICE 2019

Seřazeno podle ABCdy, (tučně označen doprovod dětí) stav ke dni 24.04.2019 (17:00)

  1. Beran Jiří, Beranová Tereza – Beranová Kateřina
  2. Bucifalová Anna, Bucifal Jan – Bucifalová Zuzana
  3. David Holý – Richtrová Lucie
  4. Doležalová Zuzana a Tereza – Matušková Aneta, Doležal Jan
  5. Goldbergová Lucie – Goldbergová Eva
  6. Hušek Jakub a Štěpán – Hušková Anna, Miloslav Kopecký
  7. Karel Štěpán – Chejnová Alena
  8. Matys Antonín – Nováková Jana
  9. Novotná Laura – Novotný Jan
  10. Novotný Matyáš – Novotný Martin
  11. Růžičková Barbora, Růžička Jaroslav – Růžičková Marie
  12. Šípalová Nela – Šípalová Edita
  13. Vaněk Jakub – Vaňková Marie
  14. Vaněk Václav – Vaněk Tomáš

 

 

Seznam přihlášených dětí na LDT SLUNCE 2018

Seřazeno podle ABCdy, stav ke dni 30.06.2018 (12:00)

  1. Bartáková Dominika
  2. Bartůňková Annie
  3. Blažková Eliška
  4. Böhm Vojtěch
  5. Budský Vojtěch
  6. Černá Anežka
  7. Češková Hana Lucie
  8. Češková Tereza Petra
  9. Daška Ondřej
  10. Dřímalová Denisa
  11. Eliáš Jiří
  12. Filipská Markéta
  13. Froňková Kristýna
  14. Haiš Jakub
  15. Hanušková Tereza
  16. Horecký Filip
  17. Chuchel Alexandr
  18. Chuchel Mikulaš
  19. Janíková Ludmila
  20. Jirák Jan
  21. Kajuk Albert
  22. Klubal Matyáš
  23. Kortusová Marie
  24. Koucký Jan
  25. Kvapilová Rozálie
  26. Lanžhotský Denis
  27. Licek Marek
  28. Licek Martin
  29. Lukovská Natálie
  30. Martinská Jana Amélie
  31. Mašek Jakub
  32. Nerad David
  33. Novotná Kristýna
  34. Novotný Filip
  35. Paluska Matěj
  36. Pathy Kateřina
  37. Potměšil Martin
  38. Potměšilová Michaela
  39. Rédlová Johanka
  40. Řezníček Jan
  41. Suchý Štěpán
  42. Šandera Daniel
  43. Švanda David
  44. Teltscherová Alžběta
  45. Tichá Tereza
  46. Tichý Matyáš
  47. Tykal Ondřej
  48. Ungerová Eliška
  49. Urban Pavel
  50. Urbanová Šárka
  51. Vajdík Eduard
  52. Vajdík Josef
  53. Valešová Veronika
  54. Vilhelmová Klára
  55. Vintrová Markéta
  56. Vrbová Adéla
  57. Vystavěl Marian
  58. Žitková Zuzana
  59. Žolnierčíková Karla
  60. Žolnierčíková Rebeka

Evoluhgzan

Temní Jezdci

Sauroni ze dna pytle

Tereza + Anička

Honza + Marcela

Martin + Petra

Urbanová Šárka

Pathy Kateřina                     

Daška Ondřej                       

Kajuk Albert                       

Žolnierčíková Karla                

Martinská Jana Amélie              

Kortusová Marie                    

Lukovská Natálie                   

Jirák Jan                          

Ungerová Eliška                    

Suchý Štěpán                       

Dřímalová Denisa                   

Horecký Filip                      

Eliáš Jiří                         

Mašek Jakub                        

Vilhelmová Klára                   

Vrbová Adélka

Šandera Daniel                     

Tykal Ondřej

Žolnierčíková Rebeka               

Potměšilová Michaela

Teltscherová Alžběta               

Žitková Zuzana                     

Paluska Matěj          

Vintrová Markéta

Švanda David

Novotná Kristýna

Potměšil Martin

Koucký Jan

Novotný Filip

 

 

Urban Pavel

 

 

 

Rohani

Gwaihirové

Trpaslíci z Mórie

Jirka + Míra/Kuba

Jana + Kamila

Pavel + Kuba

Blažková Eliška                    

Češková Tereza Petra               

Licek Marek                        

Bartáková Dominika                 

Bartůňková Annie                   

Filipská Markéta                   

Lanžhotský Denis                   

Böhm Vojtěch                       

Klubal
Matyáš
                      

Černá Anežka                       

Šubrtová Marie

Vajdík Eduard                       

Haiš Jakub

Chuchel Alexandr                   

Froňková Kristýna                  

Češková Hana Lucie

Tichá Tereza

Nerad David

Kvapilová Rozálie

Janíková Ludmila

Hanušková Tereza

Licek Martin                       

Řezníček Jan

Vajdík Josef

Valešová Veronika                  

Šubrtová Monika                    

Rédlová Johanka

Haiš Vojtěch

Chuchel Mikuláš

Budský Vojtěch

 

Vystavěl Marian

 

 

Seznam přihlášených dětí na LDT SLUNÍČKO 2018

Seřazeno podle ABCdy, stav ke dni 18.07.2018(20:00)

  1. Böhmová Eliška
  2. Dias Matěj
  3. Doricová Eliška
  4. Doricová Jana
  5. Fencl Jaroslav
  6. Freslová Vendula
  7. Goldberg Matyáš
  8. Gregorová Barča
  9. Gregorová Štěpánka
  10. Hradečný Max
  11. Hůrka Daniel – nenastoupil pro nemoc
  12. Hůrka Zbyněk
  13. Kortusová Lucie
  14. Kvapilová Valérie
  15. Padevět Petr
  16. Řezníčková Anna
  17. Santorclová Mia
  18. Schwarz Albert
  19. Suchá Anežka
  20. Šafrová Michaela
  21. Švec Marek
  22. Unger Matěj
  23. Vilhelm František
  24. Vrba Tomáš

 

Seznam přihlášených účastníků na TRD SLUNEČNICE 2018

Seřazeno podle ABCdy, (tučně označen doprovod dětí) stav ke dni 24.06.2018 (20:00)

  1. Beranová Tereza, Beran Jiří + Beranová Kateřina, Kopicová Anna
  2. Doležalová Zuzana, Doležalová Tereza + Matušková Aneta, Doležal Jan
  3. Gregorová Štěpánka, Gregorová Barča + Jan Gregor
  4. Havlíček Jan, Havlíčková Martina + Vaňková Lucie
  5. Holý David + Richtrová Lucie
  6. Hrunková Nikola + Ďurišová Martina
  7. Hůrka Daniel + Šebková Zdena
  8. Hušek Jakub, Hušek Štěpán + Hušková Anna, Kopecký Miloslav
  9. Karel Štěpán + Chejnová Alena
  10. Matys Antonín + Nováková Jana
  11. Novotná Laura + Novotný Jan
  12. Novotný Matyáš + Novotný Martin
  13. Srnová Anna, Srnová Věra + Srna Jiří, Srnová Jaroslava
  14. Vaněk Jakub + Vaňková Marie
  15. Vrba Tomáš, Vrba Lukáš, Vrbová Adéla + Ambrožová Martina



Seznam přihlášených účastníků na TRD SLUNEČNICE 2017

Rodiny jsou seřazeny podle ABCedy (tučně je označen doprovod dětí), stav ke dni 21.06.2017 (16:04)

  1. Doležalová Zuzana, Doležalová Tereza + Doležal Jan, Matušková Aneta
  2. Franc Patrik + Francová Lucie
  3. Goldberg Matyáš, Goldbergová Lucie + Goldberg Dan
  4. Gregorová Barbora, Gregorová Štěpánka + Gregor Jan, Skovajsová Eva
  5. Honsa Jan + Vaníčková Vlasta
  6. Hušek Jakub, Hušek Štěpán + Hušková Anna, Kopecký Miloslav
  7. Karel Štěpán +  Chejnová Alena
  8. Novotná Laura + Novotný Jan
  9. Santorclová Mia, Santorclová Ella + Santorclová Jana
  10. Srnová Anna, Srnová Věra + Srnová Jaroslava
  11. Šafra Jakub + Šafra Jan st.
  12. Šafrová Michaela + Šafra Jan ml.
  13. Vrba Tomáš, Vrba Lukáš, Vrbová Adéla + Ambrožová Martina

Seznam přihlášených dětí na LDT SLUNCE 2017

WESTSIDE     SHERIFFOVÉ     OSTROSTŘELCI  
Jana Šeblová, Samuel Lanžhotský     Tereza Vorreiterová, Anna Chytrová     Jiří Fajstavr, Barbora Vaňková  
Patyková Anna     Dřímalová Denisa     Kubíčková Adéla  
Ungrová Eliška     Valešová Veronika     Kortusová Marie  
Chalupa Václav     Janíková Ludmila     Sadílková Adriena  
Daška Ondřej     Haiš Jakub     Eliáš Jiří  
Horecký Adam     Novotný Filip     Srna Tomáš  
Linková Sandra     Petržílková Zuzana     Kajuková Dominika  
Vrbová Adéla     Češková Tereza Petra     Kalbáčová Barbora  
Pathy Martin     Bartůňková Annie     Teltscherová Alžběta  
Petržilka Valdemar     Haiš Vojtěch     Foltánek Jonatán  
Potměšil Martin     Licek Martin     Suchý Štěpán  
               
               
               
               
               
EASTCOAST     ZLATOKOPKY     KOJOTI  
Luděk Řezba, Kamila Švandová     Martin Novotný, Marcela Šeblová     Pavel Vaněk, Petra Hanušková  
Novotná Kristýna     Švanda David     Průšová Veronika  
Martinská Jana Amélie     Bartáková Dominika     Černá Anežka  
Pačovská Anna     Lukovská Natálie      Tichá Tereza  
Horecký Filip     Vilhelmová Klára     Budský Vojtěch  
Chuchel Alexander     Koucký Jan     Kubíček Tadeáš  
Rédlová Johanka     Paluska Matěj     Rovenská Julie  
Potměšilová Michaela     Rovenská Valerie     Kratochvílová Kristína  
Žolnierčíková Karla     Žitková Zuzana     Žolnierčíková Rebeka  
Martinský Jan Matyáš     Kvapilová Rozálie     Tichý Matias  
Chuchel Mikuláš     Crichton Erik Chas     Klubal Matyáš  

Seřazeno podle ABCedy, stav ke dni 12.06.2017 (17:55)

  1. Bartáková Dominika
  2. Bartůňková Annie
  3. Budský Vojtěch
  4. Crichton Erik Chas
  5. Černá Anežka
  6. Češková Tereza Petra
  7. Daška Ondřej
  8. Dřímalová Denisa
  9. Eláš Jiří
  10. Foltánek Jonatán
  11. Haiš Jakub
  12. Haiš Vojtěch
  13. Horecký Adam
  14. Horecký Filip
  15. Chalupa Václav
  16. Chuchel Alexandr
  17. Chuchel Mikuláš
  18. Janíková Ludmila
  19. Kajuková Dominika
  20. Kalbáčová Barbora
  21. Klubal Matyáš
  22. Kortusová Marie
  23. Koucký Jan
  24. Kratochvílová Kristina
  25. Kubíček Tadeáš
  26. Kubíčková Adéla
  27. Kvapilová Rozálie
  28. Licek Martin
  29. Linková Sandra
  30. Lukovská Natálie
  31. Martinská Jana Amélie
  32. Martinský Jan Matyáš
  33. Novotná Kristýna
  34. Novotný Filip
  35. Pačovská Anna
  36. Paluska Matěj
  37. Pathy Martin
  38. Patyková Anna
  39. Petržilka Valdemar
  40. Petržilková Zuzana
  41. Potměšil Martin
  42. Potměšilová Michaela
  43. Průšová Veronika
  44. Rédlová Johanka
  45. Rovenská Julie
  46. Rovenská Valerie
  47. Sadílková Adriena Anna
  48. Srna Tomáš
  49. Suchý Štěpán
  50. Švanda David
  51. Teltscherová Alžběta
  52. Tichá Tereza
  53. Tichý Matyáš
  54. Ungerová Eliška
  55. Valešová Veronika
  56. Vilhelmová Klára
  57. Vrbová Adéla
  58. Žitková Zuzana
  59. Žolnierčíková Karla
  60. Žolnierčíková Rebeka

Náhradníci seřazeno dle pořadí – stav ke dni: 12.06.2017 (17:55)

  1. Smolíková Petra

 

Seznam přihlášených dětí na LDT SLUNÍČKO 2017

Seřazeno podle ABCedy, stav ke dni 15.08.2017 (16:00)

  1. Češková Hana Lucie
  2. Dias Matěj
  3. Gregorová Barbora  
  4. Hanušková Tereza
  5. Hůrka Zbyněk 
  6. Javůrek Matyáš
  7. Kocourek Lukáš 
  8. Kortusová Lucie
  9. Kvapilová Valérie
  10. Lanžhotský Denis
  11. Licek Marek
  12. Martincová Ema
  13. Mašková Antonie
  14. Nerad David
  15. Padevět Petr
  16. Sehnal Jan
  17. Suchá Anežka
  18. Suchý Dominik
  19. Švec Marek
  20. Vaněček Matouš
  21. Vašutová Adéla 
  22. Vilhelm František
  23. Vrba Tomáš
  24. Vrecion Tomislav

 

Náhradníci seřazeno dle pořadí – stav ke dni: 15.08.2017 (16:00)

  1. Nováková Pavlína
  2. Burianová Elen
  3. Freslová Vendula

Seznam podaných přihlášek SLUNEČNICE 2016

Seřazeno podle ABCedy (děti + plnoletí), stav ke dni 15.06.2016 (17:00)

  1. Doležalová Zuzana, Doležalová Tereza + Doležal Jan a Matušková Aneta
  2. Franc Patrik + Francová Lucie
  3. Goldberg Matyas + Goldbergová Eva
  4. Gregorová Štěpánka, Gregorová Barbora + Gregor Jan
  5. Hůrka Zbyněk + Zdena Šebková
  6. Karel Štěpán + Chejnová Alena
  7. Koudelová Sára + Koudelová Anna
  8. Santorclová Ella, Santorclová Mia + Santorclová Jana
  9. Srnová Anna, Srnová Věra + Srnová Jaroslava
  10. Šafra Jakub + Šafra Jan st.
  11. Šafrová Michaela + Šafra Jan j.
  12. Štěpán Václav, Štěpánová Adéla + Štěpánová Veronika
  13. Ulmanová Hana, Ulmanová Jiřina + Ulmanová Jiřina
  14. Vrba Tomáš, Vrba Lukáš, Vrbová Adéla + Ambrožová Martina
  15. Zelený Vojtěch + Novotná Jana

Seznam přijatých dětí na LDT SLUNÍČKO 2016

Seřazeno podle ABCedy, stav ke dni 26.04.2016 15:17

  1. Češková Hana Lucie
  2. Daška Ondřej
  3. Gregorová Štěpánka
  4. Hanušková Tereza
  5. Hůrka Zbyněk
  6. Klubal Matyáš
  7. Kortusová Lucie
  8. Křítková Eliška
  9. Lanžhotský Denis
  10. Licek Marek
  11. Mašková Antonie
  12. Nerad David
  13. Pačovská Anna
  14. Padevět Petr
  15. Petržílka Valdemar
  16. Ramsden Luke Josef
  17. Sloupová Alena
  18. Suchá Anežka
  19. Teltscherová Alžběta
  20. Urbanová Šárka
  21. Vilhelm František
  22. Vilhelmová Klára
  23. Žolnierčíková Karla
  24. Žolnierčíková Rebeka

Náhradníci seřazeno podle pořadí, stav ke dni 01.06.2016 (18:00)

  1. Kuprová Kristýna

Seznam přijatých dětí na LDT SLUNCE 2016

Seřazeno podle ABCedy, stav ke dni 02.07.2016

  1. Budil Vojtěch
  2. Budský Vojtěch
  3. Červenka Jakub
  4. Češková Tereza Petra
  5. Dačeva Emma
  6. Dřímalová Denisa
  7. Eliáš Jiří
  8. Eliášová Karolína
  9. Foltánek Jonatán
  10. Haiš Jakub
  11. Haiš Vojtěch
  12. Horecký Adam
  13. Horecký Filip
  14. Hudák Petr
  15. Jirák Jan
  16. Jiráková Tereza
  17. Kajuková Dominika
  18. Kallupová Lucie
  19. Kohoutková Natálie
  20. Kortusová Marie
  21. Koucký Jan
  22. Kratochvílová Kristina
  23. Krubr Jiří
  24. Kubíčková Adéla
  25. Lanžhotský Samuel
  26. Licek Martin
  27. Martinská Jana Amélie
  28. Martinský Jan Matyáš
  29. Mikeš Daniel
  30. Novotná Kristýna
  31. Novotný Filip
  32. Paluska Matěj
  33. Patyková Anna
  34. Pechová Tereza
  35. Petržílková Zuzana
  36. Polášková Lucie
  37. Potměšil Martin
  38. Potměšilová Markéta
  39. Potměšilová Michaela
  40. Procházková Anna
  41. Rédlová Johanka
  42. Smolíková Kateřina
  43. Suchý Štěpán
  44. Šeblová Marcela
  45. Štos Oliver
  46. Švanda David
  47. Švarc Frantšek
  48. Švecová Barbora
  49. Tovt Artur
  50. Trnková Anna
  51. Urban Pavel
  52. Vajdík Eduard
  53. Vajdík Josef
  54. Valešová Veronika
  55. Vystavěl Marian
  56. Zálešák Theodor
  57. Zicha David
  58. Zicha Petr
  59. Zicha Tomáš
  60. Zichová Tereza
Horecký Adam Klára Foltýnová – Trosečníci
Jirák Jan Klára Foltýnová – Trosečníci
Kortusová Marie Klára Foltýnová – Trosečníci
Licek Martin Klára Foltýnová – Trosečníci
Potměšilová Markéta Klára Foltýnová – Trosečníci
Švanda David Klára Foltýnová – Trosečníci
Urban Pavel Klára Foltýnová – Trosečníci
Vystavěl Marian Klára Foltýnová – Trosečníci
Zicha Tomáš Klára Foltýnová – Trosečníci
Zichová Tereza Klára Foltýnová – Trosečníci
Eliáš Jiří Jirka Vosátka – Elita senzačních námořníků
Eliášová Karolína Jirka Vosátka – Elita senzačních námořníků
Koucký Jan Jirka Vosátka – Elita senzačních námořníků
Lanžhotský Samuel Jirka Vosátka – Elita senzačních námořníků
Martinská Jana Amélie Jirka Vosátka – Elita senzačních námořníků
Novotný Filip Jirka Vosátka – Elita senzačních námořníků
Polášková Lucie Jirka Vosátka – Elita senzačních námořníků
Potměšilová Michaela Jirka Vosátka – Elita senzačních námořníků
Smolíková Kateřina Jirka Vosátka – Elita senzačních námořníků
Zicha Petr Jirka Vosátka – Elita senzačních námořníků
Červenka Jakub Tereza Vorreiterová – Trumpové
Dřímalová Denisa Tereza Vorreiterová – Trumpové
Foltánek Jonatán Tereza Vorreiterová – Trumpové
Kratochvílová Kristina Tereza Vorreiterová – Trumpové
Paluska Matěj Tereza Vorreiterová – Trumpové
Patyková Anna Tereza Vorreiterová – Trumpové
Petržílková Zuzana Tereza Vorreiterová – Trumpové
Suchý Štěpán Tereza Vorreiterová – Trumpové
Šeblová Marcela Tereza Vorreiterová – Trumpové
Tovt Artur Tereza Vorreiterová – Trumpové
Budský Vojtěch Pavel  Vaněk – Mořské okurky
Dačeva Emma Pavel  Vaněk – Mořské okurky
Kajuková Dominika Pavel  Vaněk – Mořské okurky
Krubr Jiří Pavel  Vaněk – Mořské okurky
Kubíčková Adéla Pavel  Vaněk – Mořské okurky
Pechová Tereza Pavel  Vaněk – Mořské okurky
Trnková Anna Pavel  Vaněk – Mořské okurky
Vajdík Eduard Pavel  Vaněk – Mořské okurky
Vajdík Josef Pavel  Vaněk – Mořské okurky
Zicha David Pavel  Vaněk – Mořské okurky
Haiš Jakub Matouš Ďuriš – Platinové ryby
Haiš Vojtěch Matouš Ďuriš – Platinové ryby
Hudák Petr Matouš Ďuriš – Platinové ryby
Kallupová Lucie Matouš Ďuriš – Platinové ryby
Novotná Kristýna Matouš Ďuriš – Platinové ryby
Procházková Anna Matouš Ďuriš – Platinové ryby
Rédlová Johanka Matouš Ďuriš – Platinové ryby
Švarc František Matouš Ďuriš – Platinové ryby
Švecová Barbora Matouš Ďuriš – Platinové ryby
Zálešák Theodor Matouš Ďuriš – Platinové ryby
Budil Vojtěch Jana Šeblová – Poseidoni
Češková Tereza Petra Jana Šeblová – Poseidoni
Horecký Filip Jana Šeblová – Poseidoni
Jiráková Tereza Jana Šeblová – Poseidoni
Kohoutková Natálie Jana Šeblová – Poseidoni
Martinský Jan Matyáš Jana Šeblová – Poseidoni
Mikeš Daniel Jana Šeblová – Poseidoni
Potměšil Martin Jana Šeblová – Poseidoni
Štos Oliver Jana Šeblová – Poseidoni

Náhradníci seřazeno podle pořadí, stav ke dni 01.06.2016 (18:00)

  1. Srna Tomáš
  2. Kuprová Lada

Seznam přijatých účastníků SLUNEČNICE 2015

Seřazeno podle ABCedy, stav ke dni 09.06.2015 (22:23)

  1. Franc Patrik + Francová Lucie
  2. Gregorová Barbora, Gregorová Štěpánka + Gregor Jan
  3. Havlíček Jan + Havlíčková Jana
  4. Honsová Magdalena + Vaníčková Vlasta
  5. Hušek Jakub + Hušková Anna
  6. Hušek Štěpán + Kopecký Miloslav
  7. Hůrka Zbyněk + Zdena Šebková
  8. Karel Štěpán + Chejnová Alena
  9. Peltan Matěj + Peltanová Jana, Peltan Petr
  10. Santorclová Mia + Santorclová Jana
  11. Šafra Jakub + Šafra Jan st.
  12. Šafrová Michaela + Šafra Jan

Seznam dětí a družin LDT SLUNCE 2015

Seřazeno podle ABCedy, stav ke dni 24.06.2015 (12:00)

  1. Budský Vojtěch
  2. Crichton Erik
  3. Červenka Jakub
  4. Dačeva Emma
  5. Dřímalová Denisa
  6. Eliáš Jiří
  7. Eliášová Karolína
  8. Haiš Jakub
  9. Haiš Vojtěch
  10. Heřmanová Kristýna
  11. Honcová Veronika
  12. Horecký Adam
  13. Horecký Filip
  14. Hudák Petr
  15. Jiráková Tereza
  16. Jirsáková Lucie
  17. Kajuková Dominika
  18. Kallupová Lucie
  19. Kinzlová Dominika
  20. Kohoutková Natálie
  21. Koucký Jan
  22. Kratochvílová Kristina
  23. Křečková Terezie
  24. Kubíček Jiří
  25. Kubíčková Adéla
  26. Lanžhotský Samuel
  27. Licek Martin
  28. Martinský Jan Matyáš
  29. Mikeš Daniel
  30. Novotný Filip
  31. Patyková Anna
  32. Pejzlová Sára  (09.07.2015)
  33. Petržilková Zuzana
  34. Polášková Lucie
  35. Potměšil Martin
  36. Procházková Anna
  37. Rédlová Johanka
  38. Rovenská Valerie
  39. Sadílková Adriena Anna
  40. Sedláček Dominik (09.07.2015)
  41. Smolíková Kateřina
  42. Sosnovcová Barbora
  43. Staněk David
  44. Staněk Michal
  45. Strnadová Natálie
  46. Šafrová Sabina
  47. Šeblová Marcela
  48. Švandová Kamila
  49. Švarc František
  50. Trnková Anna
  51. Urban Pavel
  52. Urban Tomáš
  53. Varga Stanislav
  54. Vitvar Lukáš
  55. Zálešák Theodor

Jednotlivé družiny

Dřeváci  (10+2)
Iveta Manhartová, Jiří Vosátka
  1. Jiráková Tereza
  2. Kubíček Jiří
  3.  Petržílková Zuzka
  4.  Rédlová Johanka
  5.  Staněk Michal
  6.  Šeblová Marcela
  7.  Trnková Anna
  8.  Urban Pavel
  9.  Vitvar Lukáš
  10.  Dačeva Emma
Prakostřelci  (9+2)
Martin Novotný, Štěpán Vorreiter
  1. Eliášová Karolína
  2. Kohoutková Natálie
  3. Kubíčková Adéla
  4. Lanžhotský Samuel
  5. Potměšil Martin
  6. Rovenská Valerie
  7. Švarc František
  8. Zálešák Theodor
  9. Crichton Erik

 

Dračí jehly  (9+2)
Pavel Vaněk, Matouš Ďuriš
  1. Kajuková Dominika
  2. Kinzlová Dominika
  3. Licek Martin
  4. Mikeš Daniel
  5. Pejzlová Sára  (09.07.2015)
  6. Procházková Anna
  7. Staněk David
  8. Švandová Kamila
  9. Eliáš Jiří

 

Křižákobijci  (9+2)
Klára Foltýnová, Barbora Vaňková
  1. Haiš Jakub
  2. Honcová Veronika
  3. Jirsáková Lucie
  4. Křečková Terezie
  5. Martinský Jan Matyáš
  6. Sosnovcová Barbora
  7. Šafrová Sabina
  8. Urban Tomáš
  9. Dřímalová Denisa

 

Katneři (9+2)
Tereza Vorreiterová, Anička Chytrová
  1. Horecký Filip
  2. Kallupová Lucie
  3. Kratochvílová Kristina
  4. Patyková Anna
  5. Polášková Lucie
  6. Smolíková Kateřina
  7. Strnadová Natálie
  8. Varga Stanislav
  9. Haiš Vojtěch

 

Kušovníci  (9+2)
Tomáš Vaněk, Jana Šeblová
  1. Červenka Jakub
  2. Heřmanová Kristýna
  3. Horecký Adam
  4. Hudák Petr
  5. Koucký Jan
  6. Novotný Filip
  7. Sadílková Adriena Anna
  8. Sedláček Dominik (09.07.2015)
  9. Budský Vojtěch

 

Seznam přijatých dětí SLUNÍČKO 2015

Seřazeno podle ABCedy, stav ke dni 09.05.2015 (13:50)

  1. Benešová Mariana
  2. Češková Hana Lucie
  3. Češková Tereza Petra
  4. Daška Ondřej
  5. Gregorová Štěpánka
  6. Hůrka Zbyněk
  7. Klubal Matyáš
  8. Kortusová Lucie
  9. Kortusová Marie
  10. Kovalová Karolína
  11. Licek Marek
  12. Marešová Anna
  13. Petržilka Valdemar
  14. Sechovcová Lucie
  15. Sloupová Alena
  16. Srna Tomáš
  17. Suchá Anežka
  18. Suchý Štěpán
  19. Švanda David
  20. Švihoříková Tereza
  21. Tichovský Daniel
  22. Vilhelm František
  23. Vilhelmová Klára
  24. Zoubek Lukáš

Náhradníci seřazeno podle pořadí, stav ke dni 09.05.2015 (13:50)

  1. Codrová Dominika
  2. Nováková Štěpánka
  3. Keclíková Barbora
  4. Fedošová Natálie
  5. Urbanová Šárka

Seznam přijatých dětí a náhradníků SLUNÍČKO 2014

Seřazeno podle ABCedy, stav ke dni 16.08.2014 (16:00)

  1. Benešová Mariana
  2. Brožová Tereza
  3. Codrová Dominika
  4. Češková Tereza Petra
  5. Dačeva Emma
  6. Kadera David
  7. Keclíková Barbora
  8. Kortusová Marie
  9. Kotrčová Adéla
  10. Mašek Jakub
  11. Nováková Štěpánka
  12. Novotná Kristýna
  13. Novotný Filip
  14. Povinská Dora
  15. Sehnal Matěj
  16. Sehnal Ondřej
  17. Sechovcová Lucie
  18. Smolíková Petra
  19. Srna Tomáš
  20. Švarc František
  21. Tichovský Daniel
  22. Trnková Anna
  23. Zalešák Theodor
  24. Zichová Tereza


Náhradníci, dle pořadí
ke dni 16.08.2014 (16:00):

0

Seznam přijatých dětí a náhradníků SLUNCE 2014

Případi S.R.O.  (9+2) FBI  (9+2)
Kája Hrdličková, Filip Calta Iveta Manhartová, Matouš Ďuriš
  1. Jakub Heřman
  2. Stanislav Varga
  3. Jan Kefer
  4. Matiáš Jan Martinský
  5. Jakub Červenka
  6. Bára Sosnovcová
  7. Bára Zámyslická
  8. Magda Rovenská
  9. Vanessa Ada Mayunga
  1. Marcela Šeblová
  2. Tomáš Urban
  3. Lucie Polášková
  4. Karel Dvořák
  5. Laura Hejtmánková
  6. Jan Bubeník
  7. Barbora Bernklau
  8. Červenka Richard
  9. Valerie Rovenská
VRAHOUNI  (10+2) Kriminálka Anděl  (9+2)
Miroslav Šebek, Anna Chytrová Klára Foltýnová, Simona Kalibová
  1. Adélka Kubíčková
  2. Sára Pejzlová
  3. Katka Smolíková
  4. Matěj Kajuk
  5. Pavel Urban
  6. Daniel Mikeš
  7. Štěpán Padevět
  8. Roman Horáček
  9. Tereza Vančová
  10. Kristýna Prokešová
  1. Vojta Haiš
  2. Filip Horecký
  3. Josef Wustinger
  4. Marek Kuchař
  5. Veronika Kajuková
  6. Eliška Boučková
  7. Bernklau Anna
  8. Johanka Rédlová
  9. Hana Padevětová
KOUMÁCI  (10+2) COLOMBOVÉ  (9+2)
Marie Chytrová, Jakub Kuchař Pavel Vaněk, Tereza Vorreiterová
  1. Dominika Řeháková
  2. Barbora Cibulková
  3. Erika Povinská
  4. Terezie Křečková
  5. Jaroslav Šticha
  6. Erik Crichton
  7. Martin Potměšil
  8. Petr Hudák
  9. David Zicha
  10. Vojtěch Budský
  1. Daniel Matějček
  2. Daniel Žák
  3. Jiří Eliáš
  4. Jiří Kubíček
  5. Martin Vanča
  6. Karolína Eliášová
  7. Natálie Kohoutková
  8. Julie Rovenská
  9. Kristýna Kacurová
MIZEROVÉ  (9+2) KRIMINÁLKA Kletečná  (9+2)
Martin Novotný, Jiří Vosátka Vojta Švanda, Jana Šeblová
  1. Samuel Lanžhodský
  2. Tereza Konečná
  3. Anna Procházková
  4. Marie Procházková
  5. Mikuláš Chuchel
  6. Jan Koucký
  7. Jakub Haiš
  8. Jiří Bouška
  9. Tereza Kyclerová
  1. Adam Horecký
  2. Dominika Kajuková
  3. Denisa Dřímalová
  4. Denis Konečný
  5. Kinzlová Dominika
  6. Kristýna Heřmanová
  7. Kamila Švandová
  8. Zdeněk Vitha
  9. Jaroslav Diviš

 

Seřazeno podle ABCedy, stav ke dni 28.04.2014 (06:36)

  1. Bernklau Anna
  2. Bernklau Barbora
  3. Boučková Eliška
  4. Bouška Jiří
  5. Bubeník Jan
  6. Budský Vojtěch
  7. Cibulková Barbora
  8. Crichton Erik
  9. Červenka Jakub
  10. Červenka Richard
  11. Diviš Jaroslav
  12. Dřímalová Denisa
  13. Dvořák Karel
  14. Eliáš Jiří
  15. Eliášová Karolína
  16. Haiš Jakub
  17. Haiš Vojtěch
  18. Hejtmánková Laura
  19. Heřman Jakub
  20. Heřmanová Kristýna
  21. Horáček Roman
  22. Horecký Adam
  23. Horecký Filip
  24. Hudák Petr
  25. Chuchel Mikuláš
  26. Kacurová Kristýna
  27. Kajuk Matěj
  28. Kajuková Dominika
  29. Kajuková Veronika
  30. Kiefer Jan
  31. Kinzlová Dominika
  32. Kohoutková Natálie
  33. Konečná Tereza
  34. Konečný Denis
  35. Koucký Jan
  36. Křečková Terezie
  37. Kubíček Jiří
  38. Kubíčková Adéla
  39. Kuchař Marek
  40. Kyclerová Tereza
  41. Lanžhotský Samuel
  42. Martinský Jan Matyáš
  43. Matějček Daniel
  44. Mayunga Vanessa Ada
  45. Mikeš Daniel
  46. Padevět Štěpán
  47. Padevětová Hana
  48. Pejzlová Sára
  49. Polášková Lucie
  50. Potměšil Martin
  51. Povinská Erika
  52. Procházková Anna
  53. Procházková Marie
  54. Prokešová Kristýna (od 30.06.2014)
  55. Rédlová Johanka
  56. Rovenská Julie
  57. Rovenská Magdalena
  58. Rovenská Valerie
  59. Řeháková Dominika
  60. Smolíková Kateřina
  61. Sosnovcová Barbora
  62. Šeblová Marcela
  63. Šticha Jaroslav
  64. Švandová Kamila
  65. Urban Pavel
  66. Urban Tomáš
  67. Vanča Martin
  68. Vančová Tereza
  69. Varga Stanislav
  70. Vitha Zdeněk
  71. Wustinger Josef
  72. Zámyslická Barbora
  73. Zicha David
  74. Žák Daniel

Náhradníci, dle pořadí ke dni 28.04.2014 (20:11):

  1. Kutman Ondřej
  2. Kutman Matouš
  3. Breburmová Natálie

Seznam přijatých dětí a náhradníků na tábor SLUNÍČKO 2013

Seřazeno podle ABCedy ke dni 12.04.2013 (21:50)

  1. Budský Vojtěch
  2. Codrová Dominika
  3. Červenka Richard
  4. Dačeva Emma
  5. Kortusová Marie
  6. Kotrčová Adéla
  7. Kuprová Lada
  8. Kyclerová Tereza
  9. Mašek Jakub
  10. Mencl Adam
  11. Mikula Šimon
  12. Neškera Vilém
  13. Nováková Štěpánka
  14. Novotná Kristýna
  15. Novotný Filip
  16. Padevětová Hana
  17. Potměšilová Michaela
  18. Povinská Erika
  19. Sechovcová Lucie
  20. Švarc František
  21. Tichovský Daniel
  22. Tlamicha Marek
  23. Trnková Anna
  24. Zálešák Theodor

Náhradníci, dle pořadí ke dni 27.06.2013 (20:00):

  1. Burgermeister Alexander
  2. Kouba David
  3. Dřímalová Denisa
  4. Škoda Ondřej
  5. Brožová Tereza

Seznam přijatých dětí a náhradníků na tábor SLUNCE 2013

Seřazeno podle ABCedy ke dni 27.06.2013 (21:45):

  1. Bauer Vojtěch
  2. Brabec Josef
  3. Červenka Jakub
  4. Dvořák Karel
  5. Eliáš Jiří
  6. Eliášová Karolína
  7. Foltánek Jonatan
  8. Haiš Jakub
  9. Haiš Vojtěch
  10. Hejduková Klára
  11. Havlíková Tereza
  12. Hejtmánková Laura
  13. Hendrichová Sára
  14. Heřman Jakub
  15. Heřmanová Kristýna
  16. Horecký Adam
  17. Horecký Filip
  18. Hudák Petr
  19. Kajuk Jakub
  20. Kajuk Matěj
  21. Kajuková Dominika
  22. Kajuková Veronika
  23. Kalibová Simona
  24. Kinzlová Dominika
  25. Kohoutková Natálie
  26. Konečná Tereza
  27. Konečný Denis
  28. Koucký Jan
  29. Kremenek Ethan
  30. Křečková Tereza
  31. Kubíček Jiří
  32. Kubíčková Adéla
  33. Kuchař Marek
  34. Kutman Matouš
  35. Kutman Ondřej
  36. Lanžhotský Samuel
  37. Mann Tomáš
  38. Martinský Jan Matyáš
  39. Matějček David
  40. Mikeš Daniel
  41. Neugebauer Michal
  42. Neugebauerová Iveta
  43. Padevět Štěpán
  44. Pejzlová Sára
  45. Potměšil Martin
  46. Procházková Anna
  47. Procházková Marie
  48. Rédlová Johanka
  49. Rovenská Julie
  50. Rovenská Magdalena
  51. Rovenská Valerie
  52. Řeháková Dominika
  53. Sehnalová Žofie
  54. Sechovcová Nikol
  55. Smolíková Kateřina
  56. Sosnovcová Barbora
  57. Strnad Jiří
  58. Strnadová Natálie
  59. Šeblová Jana
  60. Šeblová Marcela
  61. Šticha Jaroslav
  62. Švandová Kamila
  63. Uhlíková Denisa
  64. Urban Pavel
  65. Vanča Martin
  66. Vančová Tereza
  67. Varga Stanislav
  68. Vorreiter Štěpán
  69. Wustinger Josef
  70. Zátorská Nikola
  71. Zicha David
  72. Zicha Tomáš
  73. Zichová Veronika

Náhradníci, dle pořadí ke dni 27.06.2013 :

  1. Jiráková Tereza
  2. Boučková Eliška
  3. Cibulková Bára

Seznam přijatých dětí a náhradníků

Stav k 31.07.2012  

  1. Brabcová Zuzana
  2. Budský Vojtěch
  3. Diviš Jaroslav
  4. Dřímalová Denisa
  5. Eliáš Jiří
  6. Haiš Jakub
  7. Haiš Vojtěch
  8. Hrabánek Josef
  9. Koloušková Kateřina
  10. Koucký Jan
  11. Křečková Terezie
  12. Kuprová Lada
  13. Nováková Štěpánka
  14. Novotná Kristýna
  15. Novotný Filip
  16. Padevětová Hana
  17. Plášilová Kristýna
  18. Princlová Barbora
  19. Pruša Jan
  20. Rédlová Johanka
  21. Staňková Eliška
  22. Strnadová Natálie
  23. Škoda Ondřej
  24. Vanča Martin
  25. Vrba Martin

Návrat na stránku tábora