Aktuální informace k distribuci přihlášek

Vážení rodiče, milé děti, kamarádi a přátelé.

V návaznosti na současnou epidemiologickou situaci Vás chceme informovat o tom, že budeme ve středu 14.4.2021 v 20:00 hodin zveřejňovat přihlášky na letošní tábory. Jejich odevzdání bude možné od dalšího dne do schránky umístěné v prostorách obchodu Potraviny Flop SENFT v Ondřejově, nám. 9. května 49.

  • Platba ceny poukazu bude letos možná pouze převodemna transparentní Bú. Viz informace k jednotlivým táborům. V případě potřeby vystavení Faktury pro zaměstnavatele bude tato zaslána e-mailem – dle vyplněných požadavků v Závazné přihlášce.
  • Doprava dětí na LDT SLUNCE 2021 bude i letos s ohledem na epidemiologickou situaci INDIVIDUÁLNÍ – tedy zajišťována jednotlivými rodiči.
  • Odjezd dětí z LDT SLUNCE 2021 bude letos s ohledem na epidemiologickou situaci INDIVIDUÁLNÍ – tedy zajišťována jednotlivými rodiči. (V případě, že to situace a časové možnosti dovolí zařídíme autobus.)
  • Prohlídka tábora a Velký oheň se s ohledem na epidemiologickou situaci NEKONÁ.

 

Více informací uveřejníme ve středu současně se zveřejněním přihlášek. Případné dotazy vám rádi zodpovíme přes kontaktní formulář.

Děkujeme za pochopení.