Propozice k odjezdu na LDT SLUNCE 2017

V prvé řadě potvrzujeme, že LDT SLUNCE 2017 se uskuteční a proběhne v plánovaném termínu, tedy od soboty 01.7.2017 do soboty 15.7.2017. 

Jak jsme Vás již informoval na schůzce rodičů a následně i e-mailem, bude doprava dětí na tábor realizována letos výjimečně z Chocerad – vlakem.

Sraz k odjezdu na tábor bude 01.07.2016 v 07:30 hodin u Sokolovny v Choceradech (nedaleko kostela). Přistavená „Avie“ na kufry bude tamtéž. Prezentace, přebírání dětí a zdravotní prohlídka bude v místní Sokolovně.

Před odjezdem prosím věnujte zvýšenou pozornost vším a příbuzným breberkám žijícím ve vlasech. Děti budou při odjezdu prohlédnuty zdravotnicí a stejně jako jiné infekční choroby ani vši nejsou na našem táboře vítány a proto děti, které je budou mít, nebudou na tábor přijaty. 

Nezapomeňte také prosím vyplnit a odevzdat při prezentaci PROHLÁŠENÍ ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ, dále pak kartičku (kopií)Zdravotní pojišťovny. Bez těchto dokumentů nemůže být dítě na tábor přijato.

Z důvodu odjezdu vlaku v 9:24 z Chocerad prosíme o včasný příchod (viz výše) – vlak nečeká.

Pro úplnost doplňuji, že ostatní DŮLEŽITÉ INFORMACE a seznam s DOPORUČENÝM VYBAVENÍM můžete nalézt na uvedených odkazech po kliknutí na podtržený text. A nebo jsou umístěny zde vpravo dole v části aktuální formuláře.