Propozice k odjezdu na LDT SLUNCE 2019

V prvé řadě potvrzujeme, že LDT SLUNCE 2019 se uskuteční a proběhne v plánovaném termínu, tedy od soboty 29.6.2019 do soboty 13.7.2019. 

Jak jsme Vás již informovali na schůzce rodičů a následně i e-mailem, bude doprava dětí na tábor  letos tradičně z Ondřejova – autobusy.

Sraz k odjezdu na tábor bude 29.06.2019 v 08:00 hodin před školou v Ondřejově. Přistavená „Avie“ na kufry bude tamtéž. Prezentace, přebírání dětí a zdravotní prohlídka bude ve škole.
Předpokládaný odjezd autobusů na tábor je v 9:00 hodin

Před odjezdem prosím věnujte zvýšenou pozornost vším a příbuzným breberkám žijícím ve vlasech. Děti budou při odjezdu prohlédnuty zdravotnicí a stejně jako jiné infekční choroby ani vši nejsou na našem táboře vítány a proto děti, které je budou mít, nebudou na tábor přijaty. 

Nezapomeňte také prosím vyplnit a odevzdat při prezentaci PROHLÁŠENÍ ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ, dále pak kartičku (kopii) Zdravotní pojišťovny. Bez těchto dokumentů nemůže být dítě na tábor přijato.

Pro úplnost doplňuji, že ostatní DŮLEŽITÉ INFORMACE a seznam s DOPORUČENÝM VYBAVENÍM (druhá strana informací) můžete nalézt na uvedených odkazech po kliknutí na podtržený text. A nebo jsou umístěny zde vpravo dole v části aktuální formuláře.

Na cestu nemusíte dávat dětem žádné jídlo – snad jen něco k pití – pro případ, že by se autobus zdržel na D1, aby mohl být dodržen pitný režim v očekávaných vedrech.