Propozice k příjezdu na tábor SLUNEČNICE

Milí účastníci tábora SLUNEČNICE,

co nevidět se všichni sejdeme na naší základně v Kletečné. Ještě než se tak stane – několik málo organizačních pokynů a informací k příjezdu na tábor i táboru samotnému:

V prvé řadě potvrzujeme, že tábor SLUNČNICE 2016 se uskuteční a proběhne v plánovaném termínu, tedy od neděle 26.6.2016 do pátku 1.7.2016.

Na základně v Kletečné vás budeme čekat  v neděli mezi 12:00 a 14:00 hodinou.
Doprava je individuální, parkování bude možné dle počasí a stavu polní cesty v blízkosti tábora a bude označeno značkou. Pokud se domluvíte s dalšími účastníky na společné dopravě, uvítáme to.

Ze silnice – respektive od „bedny“ můžete zajet po polní cestě, pokud to její stav s ohledem na počasí umožní až nad tábor – tam bude označené parkoviště.
Po polní cestě jeďte opatrně s přihlédnutím k počasí a vašim řidičským zkušenostem. V den příjezdu budou ZDE uvedeny aktuální informace o sjízdnosti této polní cesty.
Přímo do tábora prosím nejezděte.

GPS: N 49° 30.33365′, E 15° 18.75930′ Základna je nedaleko obce Kletečné

Při příjezdu mějte s sebou vyplněný dokument: Prohlášení účastníků TRD SLUNEČNICE 2016  + kartičku zdravotní pojišťovny a nebo její kopii, případné léky a aktuální informace o zdravotním stavu dítěte.

Po příjezdu, registraci u zdravotnice tábora a ubytování – začínáme rovnou s programem, ideální oblečení dítěte, ale i Vás je tedy takové, aby se bylo možno ihned zapojit do programu a nebylo nutné se převlékat – samozřejmostí je oblečení dle počasí.

Pokud budete mít nějaké dotazy napište: ZDE, nebo volejte na můj mobilní telefon: 602 434 576. Od pátku pak bude k dispozici i oficiální táborový telefon 728 145 834.

Těšíme se na Vás v neděli … 🙂

Vítězslav Bumba – hospodář
za celý tým tábora SLUNEČNICE