Propozice k příjezdu na tábor SLUNÍČKO 2016 – AKTUALIZOVÁNO (14.8.2016)

Vážení rodiče,

prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a přiblížil se čas tábora SLUNÍČKO v Kletečné. Dovolte několik málo organizačních pokynů a informací k příjezdu na tábor i táboru samotnému:

V prvé řadě potvrzujeme, že tábor SLUNÍČKO 2016 se uskuteční a proběhne v plánovaném termínu, tedy od neděle 14.8.2016 do soboty 20.8.2016.

Na základně v Kletečné vás budeme čekat  v neděli mezi 9:00 a 10:00 hodinou.

Při příjezdu mějte s sebou vyplněný dokument: Prohlášení účastníků LDT SLUNÍČKO 2016  + kartičku zdravotní pojišťovny a nebo její kopii, případné léky a aktuální informace o zdravotním stavu dítěte.

Rádi bychom vás požádali, abyste (pokud je to možné) dali dětem s sebou staré prostěradlo, nebo 2 běžné metry světlé obyčejné látky bez nároku na návrat v původním stavu. Během tábora ji děti využijí.

Doporučujeme před odjezdem na tábor zkontrolovat dětem hlavičky a ujistit se, že nemají vši, či hnidy. Předejdeme tak případným překvapením při vstupní kontrole na táboře.

Doprava je individuální, parkování bude možné dle počasí a stavu polní cesty v blízkosti tábora a bude označeno značkou. Pokud se domluvíte s dalšími účastníky na společné dopravě, uvítáme to.

Ze silnice – respektive od „bedny“ můžete zajet po polní cestě, až nad tábor – tam bude označené parkoviště.
Po polní cestě jeďte opatrně s přihlédnutím vašim řidičským zkušenostem.

Přímo do tábora prosím nejezděte.

GPS: N 49° 30.33365′, E 15° 18.75930′ Základna je nedaleko obce Kletečné

Mapka od D1     Bedna na zásoby 

Po příjezdu, registraci u zdravotnice tábora a ubytování – začínáme rovnou s programem, ideální oblečení dítěte je tedy takové, aby se bylo možno ihned zapojit do programu a nebylo nutné se převlékat – samozřejmostí je oblečení dle počasí.

Dopředu avizujeme, že odjezd dětí z tábora bude v sobotu opět mezi 9:00 – 10:00 hodinou. Pokud se zdržíte a pomůžete nám s bouráním tábora, budeme rádi.

Pokud budete mít nějaké dotazy napište ZDE. Nebo volejte na oficiální táborový telefon 728 145 834, který bude od pátku k dispozici.

Těšíme se na Vás v neděli … 🙂

Jan Gregor – vedoucí tábora
za celý tým tábora SLUNÍČKO