Propozice k příjezdu na tábor SLUNÍČKO 2017

Vážení rodiče,

prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a přiblížil se čas tábora SLUNÍČKO v Kletečné. Dovolte několik málo organizačních pokynů a informací k příjezdu na tábor i táboru samotnému:

V prvé řadě potvrzujeme, že tábor SLUNÍČKO 2017 se uskuteční a proběhne v plánovaném termínu, tedy od neděle 20.08.2017 do soboty 26.8.2017.

Na základně v Kletečné vás budeme čekat  v neděli mezi 9:00 a 10:00 hodinou.

Při příjezdu mějte s sebou vyplněný dokument: Prohlášení účastníků LDT SLUNÍČKO 2017  + kartičku zdravotní pojišťovny a nebo její kopii, případné léky a aktuální informace o zdravotním stavu dítěte.

Doporučujeme před odjezdem na tábor zkontrolovat dětem hlavičky a ujistit se, že nemají vši, či hnidy. Předejdeme tak případným překvapením při vstupní kontrole na táboře.

Doprava je individuální, pokud se domluvíte s dalšími účastníky na společné dopravě, uvítáme to. Ze silnice – respektive od „bedny“ pokud stav cesty s ohledem na předcházející počasí dovolíbudete moci zajet po polní cestě, až nad tábor – tam bude označené parkoviště. Tuto informaci ještě doplníme aktuálně ráno v den příjezdu. Po polní cestě jeďte opatrně s přihlédnutím k vašim řidičským zkušenostem.

Přímo do tábora prosím nejezděte.

Navigační informace:

GPS: N 49° 30.33365′, E 15° 18.75930′ Základna je nedaleko obce Kletečné

Mapka od D1     Bedna na zásoby 

Po příjezdu, registraci u zdravotnice tábora a ubytování – začínáme rovnou s programem, ideální oblečení dítěte je tedy takové, aby se bylo možno ihned zapojit do programu a nebylo nutné se převlékat – samozřejmostí je oblečení dle počasí.

Dopředu avizujeme, že odjezd dětí z tábora bude v sobotu opět mezi 9:00 – 10:00 hodinou. Pokud se zdržíte a pomůžete nám s bouráním tábora, budeme rádi.

Pokud budete mít nějaké dotazy napište e-mail a nebo klikněte ZDE. Případně volejte na oficiální táborový telefon 728 145 834, který bude od soboty k dispozici.

Těšíme se na Vás v neděli … 🙂

Jan Gregor – vedoucí tábora
za celý tým tábora SLUNÍČKO