Propozice k příjezdu na tábor SLUNÍČKO 2020

Vážení rodiče,

tábor SLUNÍČKO v Kletečné je za dveřmi a tak dovolte několik málo organizačních pokynů a informací k příjezdu na tábor.

V prvé řadě potvrzujeme, že tábor SLUNÍČKO 2020 se uskuteční a proběhne v plánovaném termínu, tedy od neděle 16. 08. 2020 do soboty 22. 8. 2020.

Na základně v Kletečné vás budeme čekat  v neděli mezi 10:00 a 11:00 hodinou.

Převzetí dětí na tábor bude probíhat následovně:

  • Při příjezdu mějte s sebou vyplněný dokument: Prohlášení účastníků LDT SLUNÍČKO 2020  + kartičku zdravotní pojišťovny, nebo její kopii, případné léky a aktuální informace o zdravotním stavu dítěte. S ohledem na aktuální situaci s nákazou koronavirem vás prosíme o zodpovědný přístup k vyplnění prohlášení.
  • Při převzetí bude každému dítěti změřena teplota. Pokud bude vyšší než 37°C nebude dítě na tábor přijato.
  • Při převzetí zkontrolujeme dětem hlavičky, zda nemají vši, či hnidy. Pokud je objevíme nebude dítě na tábor přijato. Velmi doporučujeme, abyste před odjezdem na tábor dětem hlavičky sami důkladně zkontrolovali.
  • Doprovodu dětí nebude umožněn vstup do tábora. Nebudete tedy dětem vybalovat ve stanu věci, nebudete si moci tábor projít, nebudete moci použít wc atp. Je nám to líto, ale jsme povinni dodržet pravidla pro pořádání zotavovacích akcí pro děti vydanou MZČR s ohledem na zdravotní situaci v ČR.
  • V souladu se všeobecným doporučením vás prosíme při příjezdu na tábor a během procesu přebírání dětí o ohleduplnost a dodržování vzájemných rozestupů.

Doprava je individuální. Ze silnice – respektive od „bedny“ můžete, pokud to stav polní cesty s ohledem na počasí dovolí zajet až do tábora pod věž – tam bude označené parkoviště a prostor vymezený pro zdravotní kontrolu a přebírání dětí.
Po polní cestě jeďte opatrně s přihlédnutím k aktuálnímu počasí a vašim řidičským zkušenostem.

O stavu polní cesty vás budeme zde na webu aktuálně informovat v sobotu navečer.

Navigační informace:

GPS: N 49° 30.33365′, E 15° 18.75930′ Základna je nedaleko obce Kletečné

Mapka od D1     Bedna na zásoby 

Po příjezdu, registraci, kontrole u zdravotnice tábora a ubytování – začínáme rovnou s programem, ideální oblečení dítěte je tedy takové, aby se bylo možno ihned zapojit do programu a nebylo nutné se převlékat – samozřejmostí je oblečení dle počasí.

Dopředu avizujeme, že odjezd dětí z tábora bude v sobotu opět mezi 9:00 – 10:00 hodinou. Pokud se zdržíte a pomůžete nám s bouráním tábora, budeme rádi.

Pokud budete mít nějaké dotazy napište e-mail a nebo klikněte ZDE. Případně volejte na oficiální táborový telefon 728 145 834, který bude od soboty k dispozici.

Těšíme se na Vás v neděli … 🙂

Jan Gregor – vedoucí tábora
za celý tým tábora SLUNÍČKO